За невизнання Криму і ОРДЛО частинами України нардепи пропонують саджати до в’язниці

Притягнутим до відповідальності за цією статтею може загрожувати від трьох до п’яти років позбавлення волі з можливою конфіскацією майна.

Об этом сообщает toppeoples.in.ua со ссылкой на СМИ.

Верховній Раді пропонують ввести кримінальну відповідальність за умисне невизнання приналежності до України анексованого Росією Криму і тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Відповідний законопроект надано для ознайомлення депутатам, сказано на сайті Ради, передають Патріоти України.

Авторами відповідного документа є спікер Верховної Ради Андрій Парубій, а також нардепи Вікторія Сюмар та Марія Іонова. Законопроектом пропонується внести зміни до частини 1 статті 110 Кримінального кодексу України.

До навмисних дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічних закликів чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, пропонується додати умисне невизнання приналежності Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, міст , селищ і сіл Донецької та Луганської областей до території України.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/za-nevyznannia-krymu-i-ordlo-chastynamy-ukrainy-nardepy-proponuiut-sadzhaty-do-viaznytsi-286505.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя